TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Zespół Spawalnictwa

Oferty pracy

oferta_pracy-_umowa_zlecenie_-_wykonawca_21024_2.jpg

Oferty archiwalne

  pwr.jpg  ncbir.jpg

lider.jpg

Wrocław, 03.01.2023

OFERTA PRACY

Katedra Obróbki Plastycznej, Spawalnictwa i Metrologii Politechniki Wrocławskiej poszukuje:

2 Studentów/Studentek

w celu wykonania prac pomocniczych przy następujących zadaniach:

  • Wprowadzenie modyfikacji do programu sterującego (sterownik S7-1200)
  • Testy programu sterującego
  • Wykonanie podłączeń elektrycznych

Wymagania:

  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • umiejętność czytanie i tworzenie schematów elektronicznych
  • umiejętność obsługi programów typu CAD umożliwiających projektowanie 3D

Mile widziana:

  • znajomość technik druku 3D

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenia
  • materiały i urządzenia niezbędne do wykonania pracy

Przewidywany czas wykonania powyższych prac wynosi 57 godzin (3miesięce) dla każdej z osób.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie oferty (zwierającej ceny brutto) i CV na adres: aleksandra.malachowska@pwr.edu.pl do dnia 09.01.2023r.

W tytule wiadomości proszę wpisać Lider.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Politechnikę Wrocławską, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław,  danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przesłanych dokumentach dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Projekt „Otrzymywanie precyzyjnych struktur z wykorzystaniem proszków na bazie żelaza”, LIDER/32/0178/L-10/18/NCBR/2019 jest dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu LIDER

Katedra Obróbki Plastycznej, Spawalnictwa i Metrologii Politechniki Wrocławskiej poszukuje: 1 Specjalisty/ki

Pliki do pobrania

ogloszenie_2.pdf [ .pdf ]

Katedra Obróbki Plastycznej, Spawalnictwa i Metrologii Politechniki Wrocławskiej poszukuje: 1 Studenta/ki

ogloszenie_1.pdf [ .pdf ]